Blog Temaları

Blog Prime Modern Blog Teması

Blog Prime teması, ücretsiz modern tasarımda blog temasıdır. Ücretsiz blog temaları arasında bizim de favorimiz Blog Prime!

Blog Prime, Gutenberg’e hazır WordPress hafif Temiz Blog Teması, temiz, alımlı bir blogun sadeliğini benzersiz sayfa düzenleri oluşturma esnekliği ile muhteşem bir halde dengeler. Oluşturduğunuz web varlığı ne olursa olsun: portföy, kurumsal bir site, kişisel blog, ürün yada albüm – Blog Prime “En İyi Ücretsiz Temiz ve Duyarlı WordPress Blog Teması” hızlı bir halde hedeflerinize ulaşmanıza destek verir. Tek Tıkla Demo içe aktarma özelliği ile kurulumu ve yapılandırması oldukça kolaydır. Dahası, Blog Prime tüm çağdaş tarayıcılarla uyumludur, tüm ekran boyutlarına cevap verir ve hız için optimize edilmiştir. 

Temel Özellikler:

  • Responsive Tasarım
  • Tek Tıkla Demo Kurulum
  • Seo Uyumlu
  • Çok Hızlı
  • Modern Tasarım

Etiketler

TemaPress

Uzun yıllar webmaster olarak hizmet etmekteyim. Artık daha iyi hizmet verebilmek için, ücretsiz paylaşım yapmaya başladım. Paylaşımlarımı beğendiyseniz, üst tarafta bulunan paylaş butonları ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

6 Yorum

  1. Yakında Backlink ve SEO ile alakalı güncel bir özgün Blog açmak istiyorum, tamamen kendi deneyimlerim üzerine yazacağım asla alıntı değil. Bu tema çok hoşuma gitti sanırım işimi görecektir. Paylaştığınız için teşekkür ederim.

  2. Çok güzel ve sade bir responsive tasarım tema . Eticaret eklentisi mevcut galiba , farklı bir ürün tanımı temasına dönüştürebilrim . Listeme ekliyorum . Çok teşekkür ederim .

  3. başarılı bir wordpess blog teması olmuş ancak sadece blog değil kadın ve magazin haber siteleri içinde kullanılabileceğini düşünüyorum. Tema için teşekkürler arşive ekledim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı