Diğer TemalarKurumsal Temalar

Bring Back Kurumsal WordPress Teması

Bring Back teması, modern bir tasarım kurumsal ve iş WordPress temasıdır. Bu, her türlü işletme için ideal olan hafif ve düzenli ücretsiz wordpress temasıdır.

Bu tema, web sitenizin hedeflerini temsil eden veya yansıtan Hero Banner’ı kullanır. Hero Banner, harekete geçirici mesaj düğmeniz daha da belirgin hale geldiğinden müşterilerinizi belirli bir sayfaya götürür.

Kutulu ve tam genişlik düzeni sunduğu için ileriye doğru herhangi bir engele izin vermeyen bir temadır. Bu özelliği belirli bir içeriğe ve iş yapısına göre kullanabilirsiniz. Tek bir tıklama ile değişiklik yapabilirsiniz.

Araç seti eklentisi benzersiz stil servis sayfaları oluşturmanıza yardımcı olur. Bir vaka çalışmasını şık bir şekilde göstermek için bir yazı tipi düzeni vardır. Vaka çalışmalarınızı profesyonel bir şekilde sergilemenize yardımcı olacaktır.

Breadcrumbs, en son modaya uygun web sitelerinde bulunan en çekici özelliklerden biridir. Müşterilerinizin belirli veya istenen bir sayfayı bulmalarına yardımcı olan ikincil bir navigasyon sistemidir. Bring Back teması, etiketlerin etkili kullanımı ve üstün kullanıcı deneyimi için Breadcrumbs özelliğini uygular.

Bu temanın, özelleştirme gereksinimlerini azaltan gelişmiş bir tema seçeneği vardır. Tüm web sitesinin sorunsuz bakımını sağlar ve web sitesi standardını yükseltir. Sınırsız olasılıklar içeren bir pencere açtı. Artık gerçekten kendi web sitesi sayfalarınızı oluşturabilirsiniz.

Tam entegre bir elementor sayfa oluşturucuya sahiptir. Sayfa oluşturucunun gücü ile rüya temanızı tasarlayın. Diğer sayfa oluşturucuları da kolaylaştırdı.

Temel Özellikler:

  • Duyarlı Tasarım
  • Seo uyumlu
  • Oldukça Hızlı
  • Hafif Tema
  • Canlı Özelleştirici
  • Woocommerce Uyumlu
Etiketler

TemaPress

Uzun yıllar webmaster olarak hizmet etmekteyim. Artık daha iyi hizmet verebilmek için, ücretsiz paylaşım yapmaya başladım. Paylaşımlarımı beğendiyseniz, üst tarafta bulunan paylaş butonları ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı