Diğer TemalarKurumsal Temalar

Chaplin Kurumsal Teması

Chaplin teması, yazı tipleri ve renkler üzerinde tam kontrol sağlayan, esnek ve özelliklerle dolu ücretsiz kurumsal wordpress temasıdır.

Blok Düzenleyici Desteği

Chaplin, sıfırdan yeni WordPress Blok Düzenleyici düşünülerek oluşturulmuştur. Birden oldukça sütun, medya ve metin ile iyi görünümlü düzenler oluşturmak hızlı ve kolaydır.

Yazı Tipleriniz ve Renkleriniz

Chaplin’deki tüm yazı tipleri ve renkler, web sitenize benzersiz bir görünüm ve his vermenizi kolaylaştıran WordPress Özelleştirici’de değiştirilebilir. Chaplin, Google Yazı Tipleri’ndeki tüm yazı tiplerini destek sunar.

Editör Stilleri

Chaplin’deki yazı tiplerinde ve renklerde yaptığınız değişimler de Blok Düzenleyici ve Klasik Editör’e yansıtılır, böylece içerik oluştururken daima nihai netice hakkında iyi bir düşünce edinebilirsiniz.

Sonsuz kaydırma

Chaplin yerleşik sonsuz kaydırma özelliğine haizdir ve bir düğme tıklatıldığında ya da ziyaretçi sayfanın en altına kaydırıldığında daha çok gönderi yüklenmesini seçmenizi sağlar.

Post Meta Ayarları

Chaplin, arşiv sayfalarında ve tek yayınlarda hangi meta yayınlarının görüntüleneceği ayarlarını ihtiva eder. Özelleştiricide görüntülemek istediğiniz metayı seçmeniz, kaydet’e basmanız yeterlidir.

Artı

Chaplin ek olarak logo desteği, widget desteği, simgeler içeren bir toplumsal menü, yapışkan başlık desteği, bir arama yer paylaşımı, duyarlı tasarım, hafifçe bir kod tabanı ve fazlaca daha fazlasını ihtiva eder.Temel Özellikler:

  • Duyarlı Tasarım
  • Seo uyumlu
  • Oldukça Hızlı
  • Hususi Widgetler
Etiketler

TemaPress

Uzun yıllar webmaster olarak hizmet etmekteyim. Artık daha iyi hizmet verebilmek için, ücretsiz paylaşım yapmaya başladım. Paylaşımlarımı beğendiyseniz, üst tarafta bulunan paylaş butonları ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı