Diğer TemalarKurumsal Temalar

Education Soul Okul Teması

Education Soul teması, hoş bir tasarıma sahip, ilkokullar, ortaokullar, liseler ve üniversiteler için kullanılan ücretsiz wordpress temasıdır.

Education Soul, hoş bir his ile rahat ve temiz eğitim/okul WordPress Temasıdır. Kolejler, üniversiteler, okullar ve öteki eğitim tabanlı internet sayfaları benzer biçimde her türlü eğitim kurumu için kullanımı fazlaca kolaydır. Tema eğitim amaçlarına odaklansa da, öteki iş ve kurumsal alanlara da uygun olacaktır. Özelleştirici API’sine dayanan kuvvetli Tema Seçenekleri ile son aşama özelleştirilebilir. Ana sayfanıza çekici bir görünüm vermek için çeşitli hususi bölümler mevcuttur. Kullanıcı dostu, etkileşimli ve görsel olarak çarpıcı bir internet sayfası yapmak için çeşitli özelliklerle beraber gelir. Bu tema duyarlı, tarayıcılar arası uyumlu ve çeviriye hazır.

Tema Özellikleri
 • Kolay Tema Ayarları
 • Özel Css Düzenleme
 • Öne Çıkan Slider Tasarımları
 • Özel Menüler
 • Seo Uyumlu
 • Responsive (Uyumlu) Tasarım
 • WooCommerce eklentisi ile uyumlu
 • Alt widget ayarları
Etiketler

TemaPress

Uzun yıllar webmaster olarak hizmet etmekteyim. Artık daha iyi hizmet verebilmek için, ücretsiz paylaşım yapmaya başladım. Paylaşımlarımı beğendiyseniz, üst tarafta bulunan paylaş butonları ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

12 Yorum

  1. Teşekkürler. Kullanıcılar için öneriyorsanız, şahsi zevklere göre renkleri ayarlayabilirler. Ama bana söylüyorsanız, tema bana ait değil 🙂

 1. seo uyumu adına hoş bir çalışma olmuş ayrıca görselliğinide beğendim ücretsiz paylaşım yapmanız ayrıca güzel..

 2. Tema oldukça güzelmiş. Teşekkürler. Bu arada sitenizin kaynağında yüzden fazla dış link gözüküyor. Display none ile gizlenmişler. Eğer siz yaptıysanız, div kodunda hata yapmışsınız. HTML sorunu doğar. Siz yapmadıysanız bence bu linkleri temizleyin. Siteniz güzelmiş. Zarar görmesin.

  1. Bilgilendirme için teşekkür ederiz. Dediğiniz sorunu arkadaşımız bir şey denemek için yapmış. Hemen temizliyorum. Çok teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı