Hakkımızda

TemaPress.com 2019 yılından bu yana Türk internet kullanıcılarına wordpress konusunda çeşitli içerikler ve çözümler sunmaktadır. Ve en iyi wordpress temaları sloganıyla hareket etmektedir. 2019 Yılının ilk dönemlerinde Türkiye’de ki wordpress kullanıcıları ile global pazar arasında önemli bir bağ kuran web sitemiz sayesinde binlerce web site dünya ile aynı teknolojide ücretsiz wordpress temalarına sahip olmuştur.
WordPress Kurumsal Tema‘dan wordpress e-ticaret temalarına kadar yüzden fazla ücretsiz tema yayınlayan web sitemiz 2019 yılında yoğun talepler üzerine wordpress tema kurulumu , wordpress seo optimizasyonu , wordpress eklenti , özel wordpress yazılımı hizmetlerinde çözümler sunmaya başlamıştır.

2019 Yılından itibaren sektörel olarak talep edilen tasarımlarını “anahtar teslim web sitesi” konseptiyle satışa sunmuş; yüzlerce kobi ve esnafa çok uygun fiyatlarla internette yer alma fırsatı tanımıştır.

2019 yılında kurulan TemaPress, wordpress ile site kurulumuna yeni başlayanlar, ücretsiz tema arayışı içinde olanlar ve daha fazlasına ücretsiz bir şekilde yani para harcamadan, nasıl site kurulur, onun hakkında yardımcı olmaktadır. TemaPress olarak asla sitemizde warez ya da virüslü temalara yer vermemekteyiz. Sizlerin güvenliği ve memnuniyeti için her gün ücretsiz tema sağlayan firmaları inceleyip, temalarını sitemize yerleştiriyoruz. Ücretsiz temalar ve daha fazlasını titizlikle seçerek ekleme yapıyoruz.

Tema kurulumu yapıyor musunuz?

  • Tabii ki. İsteğe bağlı olarak ücretli bir şekilde temanızı biz kurabiliriz.

Temamı kurdum ama optimizasyon ayarlarını yapamıyorum.

  • Optimizasyon ayarlarınızı da yapabiliriz. Bu hizmet içinde belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir.

Ücret istememiz gözünüzü korkutmasın, işçilik sarfedilen hizmetler için de sizleri zorlayacak ücret talep etmiyoruz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı