Blog TemalarıE-Ticaret TemalarıKurumsal Temalar

Hestia Kurumsal WordPress Teması

Hestia teması, profesyoneller için modern bir WordPress temasıdır. Yaratıcı şirketler, küçük şirketler (restoranlar, düğün planlayıcılar, spor/sağlık mağazaları), girişimciler, kurumsal şirketler, çevrimiçi ajanslar ve firmalar, portföyler, e-ticaret (WooCommerce) ve serbest çalışanlar için idealdir. Çok amaçlı tek sayfalı bir tasarıma, bileşenlerle güçlendirilmiş alt kısma, blog/haberler sayfasına ve temiz bir görüntüye sahiptir. Flat, Parallax Slider, Photo Gallery, Travel Map ve Elementor Page Builder ile uyumludur. Duyarlı bir temadır. WMPL destekler, retina için hazırdır, SEO dostudur ve tasarım için Material Kit kullanmaktadır.

Hestia Kurumsal Temasının Kullanım Videosu
Etiketler

TemaPress

Uzun yıllar webmaster olarak hizmet etmekteyim. Artık daha iyi hizmet verebilmek için, ücretsiz paylaşım yapmaya başladım. Paylaşımlarımı beğendiyseniz, üst tarafta bulunan paylaş butonları ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Bir zamanlar blog sitemde kullanmıştım, başarılı bir tema. Özellikle Elementor Page Builder uyumlu olması sayesinde çok verimli ve etkin karşılama sayfaları hazırlayabilmiştim.

    1. Hestia teması ile wordpress e bağlanan bir sürü insan var. Bu tema ücretsiz olmasına rağmen çok ilgi çekici, ben de çok beğeniyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu