Blog Temaları

MT Writer Kişisel Blog Teması

MT Writer teması, ücretsiz 2020 yılına uygun modern tasarımda ücretsiz blog temasıdır. Ücretsiz blog temaları ve kişisel blog temaları arasında bayıldığımız wordpress teması diyebiliriz. Her açıdan şahane ve bakmaya doyamayacağınız demoya sahip!

MT Writer, bir blogcunun ilgisini akılda tutarak tasarlanmış, SEO dostu ücretsiz bir WordPress Blog Temasıdır. Yazarın neye benzediğini merak ediyor olabilirsiniz? MT Writer, esasen bir blog yazmayı seven blogculara odaklanan bir blog temasıdır.

MT Writer kişisel blog teması, okuyucularına çok önemli bir kullanıcı deneyimi olan bir blog için muhteşem bir karışımla beraber gelir. MT Writer, kesinlikle kullanıcı deneyimine katkıda bulunacak mükemmel bir görünüme sahip fazlaca yeni bir blog temasıdır. MT yazar Gutenberg uyumluluğu, tahmini okuma süresi, gelişmiş tipografi, sınırsız renk seçenekleri ve fazlaca daha fazlası şeklinde tonlarca mükemmel özellik ile donatılmıştır . 

Buna ek olarak, toplumsal medya bağlantıları ve öne çıkan yayınları ile web sitesinin arkasındaki kilit şahıs hakkında detayları görüntüleyen inanılmaz bir Özel Kahraman Bölümü ile beraber gelir. 

Uyumluluğu hakkında endişelenmeyi bırakın, MT Writer, dizüstü bilgisayar, mobil, iPad şeklinde herhangi bir aygıt kullanıyor olsun, tüm okuyuculara erişiminizi genişleten son aşama duyarlı ücretsiz bir WordPress blog temasıdır. Ek olarak, hangi tarayıcıyı kullandıkları mühim değil. Tamamen çapraz tarayıcı uyumludur.

Mobil uyumlu seviye ile paketlenmiştir ve kullanıcının düzeni kendi gereksinimlerine nazaran denetim edebilmesi için özelleştirmeye ekstra bir kenar getirir.

Neden MT Yazar WordPress Blog Temasını Seçmelisiniz?

Seo Dostu WordPress Blog Teması

Tamamen SEO Dostu

MT Writer blog teması tamamen SEO dostudur ve dahili şema entegrasyonu ile beraber gelir. Kısaca SEO hakkında endişelenmenize gerek yok. Yalnız içeriğinize odaklanın ve dünyayı sallayın. Google tasarım yönergelerini anlıyor ve web sitenizin güvenliğinin ihlal edilmemesi için bu yönergeleri takip ediyoruz.

Özel Kahraman Kısmı

Bu blog teması, blogunuz için dahili Hero bölümüyle beraber gelir. Toplumsal medya bağlantılarıyla beraber resminizi, adınızı, kendiniz hakkında biraz göstermenizi sağlar. Bunun yanı sıra, güvenilirliğinizi çoğaltmak için geçmişte öne çıkmış olduğunuz logoları ekleyebilirsiniz.

WordPress Teması Özel Kahraman Bölümü
Ücretsiz WordPress Blog Tema Tipografi

Gelişmiş Tipografi Seçeneği

Gelişmiş Tipografi Seçeneğine nazaran, herhangi bir Google yazı tipini seçebilir ve yazı tipi ağırlığını, rengini, satır yüksekliğini ve stilini değiştirebilirsiniz. Buna ek olarak, George, Arial, Verdana vb. Benzer biçimde standart sistem yazı tiplerini de ekleyebilirsiniz.

Google Yazı Tipleri

Google Yazı Tiplerini MT Yazar Blog Teması’na entegre ettik, böylece blogunuz için fazlaca çeşitli Google Yazı Tipleri kullanabilirsiniz. Bu özellik yardımıyla, yalnızca sistem ya da standart yazı tipleriyle sınırı olan değilsiniz. Yalnız oluşturulan listeye basarak istediğiniz herhangi bir yazı tipini seçebilirsiniz.

Ücretsiz blog teması
FontAwesome Uyumlu WordPress Blog Teması

Yazı tipi mükemmel simgeler

FontAwesome , ikon yazı tiplerinden oluşan büyük bir kütüphanedir ve bunu MT Writer WordPress temasına entegre ettik. Artık herhangi bir simgeyi seçebilir ve kodunuzla uğraşmadan blogunuzda kullanabilirsiniz.

Hızlı Yükleme

MT Writer Blog Teması nispeten daha hızlı yükleme süresine sahip olduğundan, daha hızlı yükleme meydana getiren bir internet sayfası, daha yavaş yükleme süresine sahip internet sayfaları üstünden kullanıcılar tarafınca tercih edildiğinden daha iyi ve güvenilir hale getirir. Bu, okuyucunun zamanından kazandırır ve deneyimlerini daha iyi hale getirir.

Hızlı Yükleme WordPress Blog Teması
Blog Tema Başlık Stilleri

İki başlık Düzeni

MT Writer, Yatay ve yığın şeklinde 2 Başlık düzeniyle beraber gelir. Yatay Seviye’de Logo, menü sekmeleri yatay çizgide olacak şekilde sol tarafta olacak ve Yığılmış Düzende, Logo ortada olacak ve menü öğeleri logonun altında olacaktır.

Başa dönüş

Uzun yazıda yukarı kaydırma içinde sıkışıp kalmış olan MT Writer, yukarı kaydırma sebebiyle yorulmamanız için Başa Dön özelliğini ekledi. Aksine, yalnız bir tıklama ile yayının en üzerine ulaşırsınız.

Başa dönüş
Blogcular için ücretsiz temalar

preloaders

MT Writer Blog teması 10’dan fazla evvelinde tanımlı önyükleyici stiliyle beraber gelir. Bu, kalan içerik yüklenirken okuyucunun ekranı görmesini sağlar. Ön yükleyici özelliğini kolayca etkinleştirebilir ya da dönem dışı bırakabilirsiniz.

Kenar Çubuğu Yapılandırması

Kimi zaman blogunuz için kenar çubuğu ister, kimi zaman istemezsiniz. Böylece bu blog teması sorununuzu çözer ve Kenar Çubukları üstünde tam denetim sağlar. Kenar çubuğunu arka uçtan kolayca dönem dışı bırakabilirsiniz. Etkinlik, belirli bir blog yayınına kenar çubuğu eklemek istemiyorsanız ya da kenar çubuğu eklemek istiyorsanız, bunu kolayca yapabilirsiniz.

Ücretsiz WordPress Blog Teması
Renk yönetimi

Gelişmiş Renk Yönetimi

MT Writer, kullanıcının rengi buna nazaran değiştirmesini kolaylaştıran tamamen özelleştirilebilir bir renk düzenine sahiptir. Kullanımı ve değişimleri kolaydır. Renk deseninde değişim yapmak için kodlar hakkında endişelenmenize gerek yok, yalnız renk seçiciden istediğiniz rengi seçin.

Tahmini Okuma Süresi

Tahmini Okuma Süresi, MT Writer’ın yayını okumak için ihtiyaç duyulan tahmini süreyi gösteren başka bir mükemmel özelliğidir. Bu özelliği kullanarak blogunuza okuma zamanı ekleyebilirsiniz. Kullanıcıya okuma süresini göstermek istemiyorsanız, bunu kolayca dönem dışı bırakabilirsiniz.

Blog WordPress temasında okuma süresi
Özel Yazar Kutusu

Özel Yazar Kutusu

Satın alan Yazar Kutusu, bir yazarın kendileri hakkında data vermesini sağlar. Blogun sonunda yazar bio, avatar ve çeşitli yazar toplumsal bağlantıları ile eklenmiştir. Çeşitli toplumsal alanlar ve Yazarın imajını ilave ederek özelleştirebilirsiniz.

Her Seviyede Özelleştir

Yalnız ilk adımda değişim yapma mevzusunda endişelenmeyin, MT Writer, blogunuzu istedikleri vakit kişiselleştirmek için kullanıcıya erişim sağlar. Sitenizi işin ortasında bile kolayca özelleştirebilirsiniz, bu kullanıcıya daha dostça bir arayüz getirir.

Her Seviyede Özelleştir
AdSense'e Hazır WordPress teması

Adsense için Hazır

MT Yazar Blog Teması, reklam eklemeyi kolaylaştıran, okuyucuları reklamlara kolayca çekebilmek için bu tarz şeyleri muntazam bir şekilde düzenleyen gelişmiş reklam yönetimi özelliği ile beraber gelir. Reklamlarınızı başlığın altında, ilk paragraftan sonrasında, son paragraftan önce görüntülemenizi ve istediğiniz sayıda paragraftan sonrasında görüntülemek istiyorsanız, bu blog temasıyla kolayca yapabilirsiniz.

Özel kod

Herhangi bir izleme kodu ya da Google web yöneticisi meta etiketi ya da özel CSS şeklinde başka bir şey eklemeniz gerekir, bunu direkt arkadan kolayca ekleyebilirsiniz. Tema dosyalarını düzenlemenize gerek yok, yalnız denetim panelinize giriş yapın, tema özelleştirmesine gidin ve özel kodun altına kodunuzu koyun ve işiniz bitti.

Özel kod
Gutenberg Uyumlu Wp Teması

Gutenberg Uyumlu

Gutenberg, WordPress sürüm 5.0’da tanıtılan yeni zengin içerikli düzenleme deneyimidir. MT Writer Gutenberg’i temasına dahil etti. Gutenberg, Blog Tabanlı düzenlemeyi kullanır ve bu da blog yazarının üstünde çalışmasını kolaylaştırır.

Tamamen Mobil Uyumlu Tema

MT Writer Tamamen Duyarlı Tema olduğundan, okuyucunuzun kullandığı aygıt hakkında endişelenmenize gerek yok, yalnız arkanıza yaslanın ve MT Writer’ın kullanıcının deneyimini geliştirmek için tüm işleri yapmasına izin verin. Tüm sayfa hizalaması ve boyutu MT Writer tarafınca otomatikman ayarlanacaktır.

Tamamen Mobil Uyumlu Tema
Ücretsiz WordPress Blog Teması

3 Sayfalandırma Türü

MT Writer Blog Teması, Ön / Sonraki, Sayı ve Sonsuz kaydırma sayfalamaları olmak suretiyle 3 tür Sayfalama ile beraber gelir . Bu, uzun yazı içeriğini kolay bir kısa kodla sayfalara bölmenizi sağlar . Sayfalandırma, tüm içinde ne olduğu uygun sırayla sıraladığı için bir blogda yaşamsal bir rol oynar.

İlgili Mesajlar

MT Writer, İlgili Mesajların bir özelliği ile aşağı yuvarlanır, doğrusu her bir mesajın altında bir halde ilgili olan ilgili yayınları görüntüleme seçeneği sunar. Ek olarak, makalenizi okuyucuya hangi temelde göstermek istediğinize de karar verebilirsiniz, kısaca yazı kategorisi ya da etiketler temelinde olabilir.

İlgili Mesajlar
Popüler Yazı Widget'ı

Popüler Yazı Widget’ı

Popüler Yazı Widget MT Yazar Blog Tema bir eklenti. Görüntülemeler ya da isabetler temelinde popüler yayınlar ekleme özelliği getiriyor. Bu widget’ı tek bir tıklamayla kolayca ekleyebilirsiniz.Temel Özellikler:

  • Responsive Tasarım
  • Tek Tıkla Demo Kurulum
  • Seo Uyumlu
  • Çok Hızlı
  • Modern Tasarım

Etiketler

TemaPress

Uzun yıllar webmaster olarak hizmet etmekteyim. Artık daha iyi hizmet verebilmek için, ücretsiz paylaşım yapmaya başladım. Paylaşımlarımı beğendiyseniz, üst tarafta bulunan paylaş butonları ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

7 Yorum

  1. Çok çok beğendim sade bir tasarım, çok teşekkür ederim, sadece Türkçeleştirme işi biraz zamanımı alacak diye düşünüyorum. Bu wordpress temasının demosundan çıkamadım. Kişisel bogumda bu temayı kullanacağım.

  2. Kişisel blog sayfam için kullanabileceğim bir temaya benziyor. Sade tasarım valla çok hoşuma gitti. En kısa zamanda deneyeceğim gibi.

  3. Oldukça sade ve şık bir tema imiş. Şu anda temamı yeni değiştirmiş olmasam düşüneceğim temalardan birisi olurdu 🙂 Yine de listeme ekledim ileride bir değişiklik yaparsam mutlaka buna da bakacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı