Blog Temaları

Purea Magazine Ücretsiz Blog Teması

Purea Magazine teması, ücretsiz modern tasarımda blog, dergi, magazin ve haber temasıdır. Ücretsiz blog temaları arasında en gözde temalar kategorisinde yer almaktadır.

Purea Magazine en popüler Bootstrap çerçevesini kullanır. Yerleşik elemanları ile her insanın yeni bölümler oluşturması kolaydır.

Tercüme Hazır

Purea Magazine tercüme için hazır temadır. Şimdi sitenizi herhangi bir dile çevirin ve daha çok müşteriye katılın .

Hususi Widget’lar

Purea Magazine, parasız sürümde yayınlar ve kategoriler widget’larına haizdir. Widget’ınızı sürükleyip bırakın ve kaydedin. Süper kolay.

Çapraz Tarayıcı Uyumlu

Purea Magazine teması çapraz tarayıcı uyumludur. Web sitenize aynı görünüme haiz tüm büyük tarayıcılardan erişebilirsiniz

SEO dostu

Purea Magazine’i SEO yönünü göz önünde bulundurarak geliştirdik. Html yapısı temiz ve SEO için uygun etiketler eklendi.

Mobil Uyumlu Tasarım

Purea Magazine teması tamamen duyarlı ve mobil dostu bir temadır. Müşterileriniz artık sitenizi herhangi bir cihazdan ziyaret edebilir

Düzenli Güncellemeler

Son olarak WordPress sürümlerini yakalamak ve yeni özellikler sunmak için devamlı olarak tema güncellemeleri sunmaktadırlar.Temel Özellikler:

  • Responsive Tasarım
  • Tercüme Uyumlu
  • Seo Uyumlu
  • Çok Hızlı
  • Modern Tasarım

Etiketler

TemaPress

Uzun yıllar webmaster olarak hizmet etmekteyim. Artık daha iyi hizmet verebilmek için, ücretsiz paylaşım yapmaya başladım. Paylaşımlarımı beğendiyseniz, üst tarafta bulunan paylaş butonları ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı