Diğer Temalar

Pushan Ücretsiz Portföy WordPress Teması

Pushan teması, ücretsiz farklı tasarımda portföy wordpress temasıdır. Pushan, portföy, iş yada organizasyon içinde ne olduğu için masum, kırmızı ve pembe bir tarza ve yapıya sahiptir. Tema oldukça amaçlıdır, bundan dolayı stili beğenme şansınız var ise, onu zanaatınız, işiniz, bir fırsatınızla konuşmak, portföyünüzü göstermek, bir blog başlatmak, bir web mağazası başlatmak ve öğelerinizi satmak vb. Demolarda Elementor, WooCommerce ve Contact Form 7 modülleri kullanılıyor. Üstün demo da Pushan premium modülünü kullanıyor. Pushan, birçok özelleştirici kapasitesine haiz, kullanımı kolay bir yöneticiye sahiptir, böylece fantezinizi data kodlamadan monte edebilirsiniz. Tema duyarlı, bu yüzden nerede ise her gadget üstünde mükemmel görünüyor.

Temel Özellikler:

  • Özel Portföy Tasarım
  • Seo uyumlu
  • Çok Hızlı
  • Farklı Tasarım

Etiketler

TemaPress

Uzun yıllar webmaster olarak hizmet etmekteyim. Artık daha iyi hizmet verebilmek için, ücretsiz paylaşım yapmaya başladım. Paylaşımlarımı beğendiyseniz, üst tarafta bulunan paylaş butonları ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

9 Yorum

  1. ücretsiz temalar arasında baya bir aradım google de bu kadar güzel yapılan bir temayı buldum ve şuan onu kullanıyorum bu hizmeti bize sunduğunuz için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı