Blog Temaları

Ultra Lite Blog ve Haber Teması

Ultra Lite teması, ücretsiz modern tasarımda blog, dergi ve haber temasıdır. Ücretsiz blog temaları arasında en hızlı temalar kategorisinde yer almaktadır.

Ultra Lite esnek tema özelleştirici yardımıyla çarpıcı internet sayfası yapabilirsiniz dergiler, bloglar ve gezi günlükleri için Ücretsiz WordPress teması. Tema dikkatle mecmua internet sayfaları için gereksinim ve özelliklere odaklanmak için tasarlanmıştır. Güzel bir mecmua veya Gezi ya da Spor ya da kişisel bloglama internet sayfaları oluşturmak için tüm üstün özellikleri alacaksınız. 

Ultra Lite esnek tema özelleştirici yardımıyla çarpıcı internet sayfası yapabilirsiniz dergiler, bloglar ve gezi günlükleri için Ücretsiz WordPress teması. Tema, mecmua web sitelerinin ihtiyacını ve özelliklerini odaklamak için dikkatlice tasarlanmıştır.

Elementor Sayfa Oluşturucu Uyumlu

Tema, kolay sürükle ve bırak ile her türlü mizanpajı oluşturmak için kolay bir ortam elde eden popüler sürükle ve bırak sayfası oluşturucu eklentisi Elementor ile uyumludur.

Sınırsız Üstbilgi ve Altbilgi

Temanın hususi başlık seçeneği ile beraber evvelinde oluşturulmuş iki başlığı vardır. Elementor sayfa oluşturucu ile kendi başlığınızı oluşturabilir ve başlığınıza atayabilirsiniz. Ek olarak Elementor ile varsayılan altbilgiyi kullanabilir yada kendi altbilginizi oluşturabilirsiniz.

Sınırsız Ana Sayfa Kısmı

Web sitenizin gereksinimlerine bakılırsa evvelinde oluşturulmuş yada hususi düzenlerle sınırsız ana sayfa bölümleri oluşturabilirsiniz.

Güzel Arşiv Sayfa Düzenleri

Güzel tasarlanmış arşiv sayfaları, Arama Sayfaları, Yazar Sayfaları ve bloglarınız ve mecmua Web Siteleri için muhteşem değişik düzenlere haiz tek yayınlar vardır.

Kuvvetli Ana Sayfa Yapılandırması

Artık ana sayfayı yapılandırmak Ultra Lite ile artık problem değilHepimiz canlı önizleme modu ile çarpıcı ev düzenlerini kolayca yapılandırabilir. Ana sayfa widget’ları, ana sayfanızdaki herhangi bir yere yerleştirilebilir. Bir dakika içinde internet sayfaları oluşturma esnekliğiniz için dikkatlice tasarlanmıştır.

Sınırsız Widget Alanları

Temanın sınırsız widget alanı eklemek için kuvvetli bir özelliği vardır. Widget alanını oluşturabilir ve istediğiniz yere atayabilirsiniz.

6+ Öncesinden Oluşturulmuş Widget

Ana sayfa düzenlerinizi kolayca oluşturabileceğiniz aslına bakarsanız 6+ güzel tasarlanmış widget var.

Kenar Çubuğu Düzenleri

Tema değişik kenar çubuğu düzenleri gelir. Sayfa tasarımınıza bakılırsa Kenar Çubuğu yada kenar çubuğu olmadan Sayfalarınızı ya da yayınlarınızı oluşturabilirsiniz. Sağ yada sol kenar çubuğu ekleyebilir ve bunlar için herhangi bir kenar çubuğu alanı atayabilirsiniz.

Yazı Biçimleri

Tema 4 yazı biçimini destek sunar. Standart Format, Video Formatı, Ses Formatı ve Galeri Formatı.

Standart Şekil: Bu varsayılan Gönderim biçimidir.

Video Biçimi: YouTube yada Vimeo videolarını yayınlarınıza yerleştirebilirsiniz.

Ses Biçimi: Soundcloud’dan yada yayınlarınızdaki öteki kaynaklardan ses gömebilirsiniz.

Galeri Biçimi: Yayınlarınızda göstermek için güzel galeri ekleyebilirsiniz.

Sınırsız Renk

Tasarım gereksiniminize bakılırsa herhangi bir renge geçin.

Kategoriler Renk

Tüm kategori etiketi için renkleri ayrı ayrı değiştirin ve atayın.

ADS Yerleşimi

ADS’yi web sitenize yerleştirmeyi sevdiğinizi biliyoruz ve Ultra Lite’ta reklamlarınızı istediğiniz herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz.

WooCommerce Hazır

Tema tamamen Woocommerce uyumludur, Ultra Lite ile ürünlerinizi sitenizden satmaya başlayabilirsiniz .

Tek Tıkla Demo

Sitenizi demolarımızda olduğu benzer biçimde yapılandırmak istiyorsanız, demolarımız tek bir tıklamayla kullanılabilir.

Tercüme Hazır

Web sitenizi ihtiyacınız olan herhangi bir dile çevirin, tema tamamen çeviriye hazırdır.

RTL Dili

Tema RTL dilleriyle tamamen uyumludur, bloglarınızı ve haberlerinizi Ultra Lite ile yayınlamaya başlayın .

Temel Özellikler:

 • Responsive Tasarım
 • Elementor Sayfa Yapıcı Uyumlu
 • Seo Uyumlu
 • Çok Hızlı
 • Modern Tasarım

Etiketler

TemaPress

Uzun yıllar webmaster olarak hizmet etmekteyim. Artık daha iyi hizmet verebilmek için, ücretsiz paylaşım yapmaya başladım. Paylaşımlarımı beğendiyseniz, üst tarafta bulunan paylaş butonları ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

15 Yorum

 1. 2006 yılından yani blogların altın çağını yaşadığı yıllardan bu yana açık duran, arada bir gaza gelip senede 1-2 yazıp sonra unuttuğum ama orada olması beni hep mutlu eden internet aracı. sosyal medya hayatımıza girdiğinden beri popüleritesi düşmeye başlamıştır. daha kaliteliydi daha emek isteyen ve tüketilmesi daha güç olan bir bilgi edinme yoluydu ve şimdiki gibi içi boş youtuber’lar gibi boş adamlar yoktu heryerde.

 2. Seo açısından kötü olan tasarımımı bu tema ile değiştirdim şuan google pagespeed kısmında mobil 90 masaüstü 93 olarak geliyor çok teşekkür ederim.

 3. Blogumun temasını değiştirdim ve kısa süre içinde farkı gördüm. Bir çok sektör için vazgeçilmez bir tema. Teşekkür Ederim..

 4. Tema çok başarılı detaylı kullanım alanlarına sahip… bir çok yerde temanın indirmeden önce demosuna bakmak istediğinizde demo yoktur! ne indirdiğinizi anlamassınız. burada herşeyi tertemiz özenle hazırlamışlar gayet başarılı tebrikler.

  1. Teşekkür ederim. Güzel dilekleriniz için de ayrıca teşekkür ederim. Sitemizi takipte kalarak ücretsiz wordpress temaları, eklentileri ve daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı