Blog Temaları

Viral News Ücretsiz Haber Teması

Viral News teması, ücretsiz, hızlı ve 6 demolu blog, dergi, magazin ve haber temasıdır. Ücretsiz haber temaları arasında en hızlı temalar kategorisinde yer almaktadır.

Viral News, bir haber portalı, dergi, gazete, blog, yayıncılık internet sayfasına odaklanan bir dergi WordPress temasıdır. Tema, her türlü internet sayfası için uygun temiz ve minimal bir tasarıma sahiptir. Çeşitli haber kategorilerini görüntülemek için güzel tasarlanmış 10 haber / dergi modülü vardır. Viral News tercüme için hazır, SEO optimize edilmiş, son aşama özelleştirilebilir ve tüm büyük WordPress Eklentisi ile uyumludur. Tema tam bir haber, dergi, blog internet sayfası oluşturmak için ihtiyaç duyulan her şeye sahiptir. 

Temel Özellikler:

 • Responsive Tasarım
 • 1 Tıkla Demo Aktarma
 • Seo Uyumlu
 • Çok Hızlı
 • Sürükle Bırak
 • 6+ Demo

Etiketler

TemaPress

Uzun yıllar webmaster olarak hizmet etmekteyim. Artık daha iyi hizmet verebilmek için, ücretsiz paylaşım yapmaya başladım. Paylaşımlarımı beğendiyseniz, üst tarafta bulunan paylaş butonları ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

9 Yorum

 1. Temel Özellikleri Hoş Ve Sade Olan Bir Tema Haber Teması Arayan Arkadaşlar İçin Kesinlikle Öneririm. Paylaşımlarınızın Devamını Bekliyoruz. 🙂

 2. Sade olduğu kadar da güzel bir haber teması.Haber sitesi yapan arkadaşlar kesinlikle kullanmalı.Teşekkür ederiz bu tema için devamını dört gözle bekliyoruz..

 3. temiz görünen bir tema ama mutlaka güncel versiyonunun kullanılması lazım. bir süredir geliştirme de sıkıntıları var sanırım.
  kısa süre kullanıp vazgeçmiştim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı